infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, wtorek
19 lutego 2019
imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

szczecin
firma: Biuro Podróży Britas Sp. z o.o., al. Papieża Jana Pawła II 49 a (Pl. Lotników) 70-415 Szczecin

autor:  zemlak
dnia:  16.11.2010
Super biuro. Uczciwe i dbające o klienta. Szanują stałych klientów i odpowiednio do nich podchodzą, na czym ja przykładowo korzystam.
autor:  maciek
dnia:  09.05.2010
polecam biuro a szczegolnie p. Michala. Doradza ,pomoga. Oby wiecej okazji do spotkan.
autor:  Katarzyna
dnia:  27.03.2010
Zostało mi polecone to biuro przez znajomego. Bardzo profesjonalna obsługa. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do klienta, odradzono mi kilka wybranych przeze mnie kierunków (jechałam z małym dzieckiem), gdzie indziej chciano mi sprzedać każdy wybrany przeze mnie kierunek. Byłam mile zaskoczona nie tylko jakością ale również szybkością obsługi. Widać że pan który mnie obsługiwał zna się na rzeczy. Naprawdę polecam.
autor:  Jola
dnia:  01.01.2009
Bardzo wysoko oceniam obsługę w tym biurze.Pełna fachowosc i znajomośc rzeczy. Pan, który nas obsługiwał wykazał naprawdę dużo cierpliwości, ponieważ już trochę zwiedzilismy i sam próbował nam pomóc.I wybrał doskonale.Ponieważ załatwiamy wyjazdy przewaznie na "ostatnia chwilę" liczymy się z tym, że wszystkie dokumenty są odbierane na lotnisku w Berlinie i nie stanowi to najmniejszego problemu. Tą drogą jeszcze raz serdecznie dziękuję w swoim i męża imieniu za dostarczenie nam mozliwości tak wspaniałego wypoczynku.
autor:  bartos
dnia:  17.10.2008
Właśnie wróciłem z rodzinką z Egiptu. Jesteśmy bardzo zadowolenia zarówno z wyboru oferty, jak i obsługi w biurze. Pozdrawiam całą załogę BRITAS.
autor:  miki
dnia:  03.10.2008
Przesada.
Latam z niemiec regularnie na wczasy.
Raz mialem okazje byc obslugiwanym w tym biurze, dokumenty odebralem u nic i bylo wszystko w porzadku.
Jednak dlaczego postanowilem napisac jest inna sprawa, widac ze albo B. lecial/a po raz pierwszy z niemiec albo woli bic piane. Kilkukrotnie nie mialem dokumento na czas i to nie ze wzgledy na biuro w ktorym zakupiłem impreze mnie zawiodło, tylko poczta nie dostarczyla dokumentow. Wiec wydaje mi sie ze ta powyższa opinia powinna sie znaleźć na forum poczty polskiel (lub niemieckiej) niz biura podrozy. Jesli zainteresowanie klientem bylo w momencie wylotu, wycieczka zostala zrealizowana, wypoczynek sie udal, dokumenty czekaly na lotnisku, to o co chodzi? ...

Pozdrawiam
miki
autor:  B.
dnia:  01.10.2008
Generalnie wszystko ok, urlop doszedł do skutku i bardzo się udał. Jednakże jeżeli ktoś przed wyjazdem chce spać spokojnie przed wyjazdem to powinien wybrać inne biuro.
Przy wykupie otrzymałam informację, że vouchery powinny dotrzeć dwa tygodnie przed wyjazdem. Zadzwoniłam dwa tygodnie przed i powiedziano mi że będą za tydzień. Za tydzień powiedziano mi, że spokojnie, jeszcze jest dużo czasu. Telefonowałam codziennie, zero reakcji, mam się nie martwić. Wyjazd w poniedziałek, w piątek voucherów nie ma. Dostaję z biura zaświadczenie, które potwierdza wykupienie wczasów, vouchery mam odebrać przed lotem na lotnisku. Mam pewne obawy, na rynku dzieją się różne rzeczy, w dodatku w domu zauważam błąd w treści zaświadczenia, doczytuję też w regulaminie, który otrzymałam przy wykupie, że w przypadku jeżeli nie dotrą vouchery mogę je odebrać na lotnisku po okazaniu zaświadczenia i dodatkowo potwierdzenia dokonania przelewu do Neckermanna. Jadę w sobotę ponownie do biura. Proszę o poprawienie błędu, oraz o potwierdzenie przelewu, które ma mnie upoważnić do obioru voucherów - zgodnie z regulaminem. Okazuje się że błąd można oczywiście poprawić, ale przelewu nie dostanę bo jest sobota i nie ma księgowej. Obawy nasilają się, natomiast otrzymuję rozbrajającą informację, że ten regulamin, który otrzymałam jest nieważny, ponieważ dotyczy polskiego Neckermanna a ja jadę z niemieckim... W takim razie po co go dostałam, a jak ten jest nieważny to co jest napisane w tym ważnym? Obawy nasilają się jeszcze bardziej bo umowa również jest na druku polskiego Neckermanna... W takim razie umowa też jest nieważna?
Niedziela i transfer na lotnisko w Berlinie w poniedziałek w nerwach. Będą czy nie będą, wydadzą mi czy nie wydadzą...
Na lotnisku wszystko ok, przyznam że aż jestem zdziwiona że tak lekko poszło. Przed odprawą telefon z biura. Słyszę od Pani że chce się upewnić czy wszystko ok, ponieważ w sobotę tak bardzo się denerwowaliśmy...
Jak na całą tą sytuację byłam bardzo spokojna, a w tej rozmowie zabrakło słowa przepraszam, bo ktoś tutaj jednak czegoś nie dopilnował.
Ja na następne wczasy wybiorę inne biuro, ale jak ktoś lubi adrenalinę przed urlopem, jak najbardziej polecam.

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.