infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, czwartek
19 września 2019
imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

szczecin
PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH
Liczba przyjętych opinii: 7

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  wesola
status:  uczeń / student
dnia:  10.11.2005
Niedawno ukonczylam ta szkole, jeszcze w systemie 5 letnim, sa to dla mnie jak i dla wielu moich znajomych najlepsze lata zycia ( jak na razie ;P ). Nauczyciele wspaniali pomimo tego ze czesto wymagajacy, ze wzgledu na atmosfere bardzo przyjazna chodzenie do niej byla sama przyjemnoscia (no oprocz paru przedmiotow ktore byly ciezkie przez nauczycieli milych tylko dla pupilkow) Milo sie odwiedza i wspomina ta szkole.. pozdrawiam ostatni rocznik PLSP :)
autor:  grazka
status:  absolwent
dnia:  28.07.2005
Ukończyłam tę szkołe bardzo dawno, napewno zanim większość z was się urodziła. Nigdy nie zapomnę tej atmosfery. Przyjażnie zawarte wówczas podtrzymujemy do dziś. Części moich profesorów już niestety nie ma, ale zawsze wspominam ich bardzo ciepło.
autor:  kacha
status:  absolwent
dnia:  14.04.2005
dawno to było....:-) miło wspominam moją zwariowaną klasę...nauczycieli..zwłaszcza ..Panią C. ...Panią T. .... kiedys było bardzo wesoło w tej szkole...ciekawe jak jest teraz.. pozdrawiam wszystkich ...
autor:  will
status:  uczeń / student
dnia:  06.12.2004
jestem w pierwszej klasie w plastyku...przyznam że szkoła jest niezwykła.Nie tyle jeśli chodzi o uczniów ale i nauczycieli.Jednak jest w niej bardzo trudno.Normalne zajęcia jak i przedmioty artystyczne nakładają się na siebie i naprawdę trzeba się bardzo przyłożyć.Jednak polecam, gdyż naprawdę potencjał artystyczny niezwykle wzrasta.
autor:  Dorodred
status:  uczeń / student
dnia:  24.05.2004
to bardzo pozytywna choc nie latwa szkola...a to jej strona plspszczecin.republika.pl
autor:  uczeń sprzed lat
status:  uczeń / student
dnia:  26.02.2004
Wiele lat temu ukończyłam Liceum i choć moje losy nie potoczyły się zgodnie z jej kierunkiem nauczania, wspomnienia są żywe. Szkoła, nauczyciele a przede wszystkim klimat jaki w liceum panował wywarł na mnie ogromny wpływ, jest to szkoła jakiej nie da się porównać z żadną inna. Pełna przedsiębiorczych ludzi, wspaniałych pomysłów i nowatorskiego spojrzenia. Warto tam zajrzeć oby poczuć atmosferę sztuki. Polecam!
autor:  Szprotka
status:  uczeń / student
dnia:  23.11.2003
eh... taaa... szkoła jest dość ciekawa... czasem są niezłe przekręty.. chodziłam tam tylko rok, ale jest co wspominać... :) p.prof od niemca [Klonowski] nigdy się nie golił, a teraz jak wpadłam tam na chwilkę, był bez brody!! hmm.. chyba lepiej wygląda.. :P skolei p.prof Muc od technologii.. [ponoć już jej tam nie ma].. koebita w dość zaawansowanym wieku.. codziennie na każdej przerwie wdrapywała się na trzcie piętro!! to trzeba mieć siłe... tak samo jak p.prof Biały od fizyki... eh... fajna szkoła.. teraz się zmieniło.. inny klimat.. to nie to co 4 lata temu... no cóż.. ale i tak ją polecam! :) pozdrowienia dla kl Va
opinie 1-7

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.