infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, sobota
21 września 2019
imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

szczecin
OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA
Liczba przyjętych opinii: 4

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  uczennica
status:  uczeń / student
dnia:  17.04.2007
heh... zgadzam się z poprzednią wypowiedzią... żeby przetrwać w tej szkole trzeba posiadać duży zapał do pracy... i widzieć tego sens... wydaję mi się że powinni tam chodzić tylko ludzie którzy planują dalsze życie poświęcić muzyce bo jeżeli nie to szkoda czasu... :) ja jestem uczennicą tej szkoły i bardzo się z tego ciesze... DĄŻE DO CELU I MAM NADZIEJE ŻE UDA MI SIĘ UKOŃCZYĆ TĘ SZKOŁĘ :) zapraszam... i polecam... ;)
autor:  Qrczak
status:  uczeń / student
dnia:  13.03.2005
Szkoła fajna, jeżeli chce sie zostać muzykiem. Jeżeli jednak nie jesteś zdecydowany to NIE IDŹ TAM! bo niczego Cię tam nie nauczą. No chyba że bardzo będziesz chciał i będziesz sam chciał pracować, ale szybko stracisz zapał :P Lekcje są do BARDZO PÓŹNA, czasami nawet od 8.00 do 18.00, bez przerwy. Masa okienek, czasami nawet w soboty mamy lekcje. Tak pozatym to świetny klimat, szkoła jest mała więc wszyscy się znają, nie ma jakiejś dyskryminacji czy czegoś. Największą wadą tej szkoły jest paru nauczycieli (o których wolę nie wspominać) oraz brak sali gimnastycznej, przez co musimy chodzić na siłownię.
autor:  ifka
status:  uczeń / student
dnia:  20.07.2004
Czesc, Chcialam sie dowiedziec troszke wiecej o tej szkolce jakby ktosik mogl sie ze mna skontaktowac to bylabym wdzieczna. moj e-mail: www.verbec@op.pl
autor:  limonka :)
status:  uczeń / student
dnia:  02.04.2004
Świetna szkola,polecam ją bardzo gorąco! Idealna szkoła szczególnie dla indywidualistów,także jeśli ktoś ma choć trochę zdolności muzycznych i interesuję się czymś jeszcze oprócz wiedzy szkolnej:P, to szkoła dla niego.pozdrawiam.
opinie 1-4

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.