infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, sobota
21 września 2019
imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

szczecin
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 75
Liczba przyjętych opinii: 4

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  Mamunia synunia
status:  absolwent
dnia:  12.02.2010
Przedszkole jak najbardziej suuuper!!! Jest świetny program nauczania, bardzo fajne, miłe nauczycielki oraz Pani Dyrektor która zawsze znajdzie dla każdego czas, zawsze doradzi i pomoże. Pierwszy raz w życiu uczestniczę w życiu przedszkolnym swojego synusia i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Bałam się tego jak to przeżyjemy ale Panie tam pracujące tak wspaniale podtrzymywały nas na duchu i tak szybciutko pomogły dzieciaczkom w zaadaptowaniu się w przedszkolu że nic dodać nic ująć przedszkole na 5 .
autor:  Mama Oliwki
status:  inny
dnia:  03.12.2009
Witam ! Przedszkole jest naprawde bardzo fajne,coreczka z checia chodzi do przedszkola.Co do opieki nie mam zastrzezen,do posilkow rowniez.Wnetrze przedszkola skormne ale bardzo zadbane.Zawsze czysciutko :) Jestem troche mniej zadowolona z pracy rady rodzicow,ale to juz moje takie male sugestie;) Ogolnie przedszkole w skali od 1 do 10 otrzymuje 9.9 ;)
autor:  Mamuśka
status:  inny
dnia:  04.06.2009
Przedszkole godne polecenia,może nie jest "piekne", i nie ma świetnego placu zabaw dla dzieci, ale nie to jest najwazniejsze. Najważniejsze jest to że moje dzieci znajdują tam opieke , serdeczność, i naparwdę czułość. Pani Nauczycielki maja podejście do dzieci. Moja córeczka kończy w tym roku przedszkole, na pewno bedzie wspominac i odiwedząc to przedszkole, poniewaz synke zostaje w przedszkolu. Pani dyrektor świetn i starsznie sympatyczna i otwarta osoba. Pozdrowienia takze dla kochanej Pani Marzenki i Jagódki od moich dzieci. atakze dla Pani Ali ;-) Polecam , zosatwiając dziecko byłam na 100 % pewna że się dobrze bawi i sporo nauczy a takze ze osoby w nim pracujące są zyczliwe. To nie slogany tak naprawde jest ;-)
autor:  mama_haneczki
status:  inny
dnia:  26.08.2008
Rewelacyjne przedszkole! Świetna opieka dydaktyczna i wychowawcza, super kontakt z przemiłą Panią dyrektor. Pozdrowienia dla pań Bożenki i Marzenki :)
opinie 1-4

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.