infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, sobota
21 września 2019
imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

szczecin
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 74
Liczba przyjętych opinii: 4

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  vicky
status:  inny
dnia:  14.09.2010
jestem zadowolona z tego przedszkola . Corcia przez rok uczeszczania tu bardzo sie rozwinela , poznala wiele kolezanek , nauczyla sie wielu piosenek , wierszykow i nauczyla sie ladnie kolorowac i rysowac . Mamy bardzo dobry kontakt z personelem i Pania Dyrektor , ktora zna osobiscie prawie wszystkie maluchy . Kadra ma bardzo indywidualne podejscie do poszczegolnych dzieci i sytuacji rodzinnej . polecam to przedszkole . jedyne ,co by sie przydalo to czysty piasek w piaskownicy i nowe sprzety na placu zabaw . Moze zadzialaja sponsorzy? Oferta zajec dodatkowych tez jest swietna -jest w czym wybierac .Panie wychowawczynie sa mile i dbaja o dzieci . polecam
autor:  mama
status:  inny
dnia:  25.01.2008
Jestem bardzo zadowolona z opieki w przedszolu,moja 4letnia corcia rowniez.Panie okazuja serce i zainteresowanie dzieciom i do kazdego podchodza indywidualnie.Wybor zajec dodatkowych jest bardzo szeroki i dzieci chetnie na nie uczeszczaja.Gdy jest sprzyjajaca pogoda dzieci chodza na spacery.Posilki sa tak ukladane,ze nie jeden maly niejadek zachwyci sie roznorodnoscia i wyborem potraw.Panie sa bardzo mile,chetnie udzielaja informacji o dziecku,znaja jego potrzeby i rozwijaja w dzieciach empatie poprzez organizowanie roznych akcji charytatywnych.Z calego serca polecam to przedszkole innym rodzicom,by ich pociechy mogly sie czuc szczesliwe i bezpieczne.
autor:  też mama
status:  inny
dnia:  05.04.2007
Jestem rodzicem dziecka, które spędziło w tym przedszkolu 4 lata swego życia. Moja córka zawsze z czułością wspomina te lata, kochaną Panią Małgosię P., Panią Dyrektor (która również pracowała z naszą grupą), Panie z personelu , czy też zawsze wesołego Pana od tańców. Trzeba przyznać że, w tym bądź co bądź dużym przedszkolu nikt nie jest anonimowy - Dyrekcja zna wszystkie dzieci ( i ich rodziców) !!! Teraz staram się o przyjęcie młodszej córki też do tego przedszkola. Mam nadzieję ,że się uda przejść nabór, a moja Kasia będzie równie szczęśliwa w tym przedszkolu jak jej starsza siostra Oliwia.
autor:  mama
status:  inny
dnia:  13.02.2007
Nie polecam tego przedszkola. Na początku jak moje dziecko tam poszło, bylismy bardzo zadowoleni. Problemy zaczęły się w zeszłym roku, zbyt częste zmiany opiekunek (w zeszłym roku chyba 4) grupy źle wpłynęły na dzieci. Teraz przyszła pani, która według większości rodziców po prostu nie nadaję się. Krzyczy na dzieci, wręcz wydziera się. Zdarza się także, że daje klapsy i szarpie dzieci za ręcę. Poza tym dzieci prawie w ogóle nie wychodzą na dwór. Rodzice interweniowali u pani dyrektor, jednak bez skutecznie. Wydaje się, że w tym przedszkolu dobro dzieci nie jest priorytetem. Jedynie panie, które dzieci wręcz kochaja i zawsze chętnie o nich mówią, to te które tylko pomagaja przy posiłkach itd... Moje dziecko naszczęście nie "oberwało od pani" ale nie chcę żeby było świadkiem takich rzeczy i nie chcę żeby brało przykład z pani, że wszystko można załatwić krzykiem. Decyzja została podjęta i zabieramy dziecko z tego przedszkola, myślę że nie tylko my zdecydowaliśmy się na taki krok.
opinie 1-4

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.