infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, sobota
21 września 2019
imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

szczecin
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 52 "POD TOPOLĄ"
Liczba przyjętych opinii: 3

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  mama Kubusia
status:  inny
dnia:  06.07.2007
Jestem mamą Kubusia, który podobnie jak Ala był przed wakacjami Smerfem i jego ciocie to też Pani Terenia, Beatka i Asia, jestem im wdzięczna za stworzenie takiej atmosfery, która wpłynęła, iż mój synek z nienajłatwiejszym charakterem i srednimi chęciami do chodzenia do przedszkola w pierwszym roku w tym roku szkolnym czuł się naprawdę rewelacyjnie i bardzo chętnie chodził do przedszkola. Kilka lat wcześniej mój starszy synek był wychowankiem tego samego przedszkola i uważam, że to iż jego klasa która prawie w połowie składa się z dzieci z jednej grupy przedszkolnej jest najlepszą klasą w swojej szkole i naprawdę wszystkie dzieci odnoszą świetne wyniki, są bardzo aktywne i otwarte na nowe wyzwania jest w dużej mierze zasługą całego grona pedagogicznego z przedszkola, które wszczepiło kiedyś w te maluchy chęci do pracy, nauki, pomagania innym i stworzyło naprawdę świetny fundament na którym można budować wartościowych młodych ludzi Polecam ;)
autor:  Basia-mama Ali
status:  inny
dnia:  08.02.2007
Moja córcia uczęszcza właśnie do tego przedszkola od października 2006. Jestem zachwycona profesjonalną opieką, organizacja przedszkola i podejściem do dzieciaczków. Przedszkole jest bajecznie kolorowe i bardzo zadbane. Panie wychowawczynie są bardzo miłe, tak jak i personel i Pani dyrektor. Moja córcia uczęszcza do smerfów-grupy 4-ro latków. Jest bardzo zadowolona, uwielbia tam chodzić, i bardzo dużo się uczy. Naprawdę przedszkole na medal, nie zamieniła bym na żadne inne!!! Polecam :) Pozdrawiam Panią "Ciocie" Beatkę, Tereskę i Asię( którą najbardziej ulubiła sobie Alunia).
autor:  koteczqs
status:  uczeń / student
dnia:  29.01.2007
Spedzilam tam przepiekne 4 lata swojego dziecinstwa.. O ile po 15latach nie zmienilo sie szczegolnie to miejsce to polecam kazdym Rodzicom.. Pozdrowienia dla Pana Ogrodnika! ;) ahhh to byly piekne czasy, az wspaniale powspominac;) P.S Tylko lezakowania nie lubialam;D ale to rytual chyba kazdego przedszkola?;> P.S2 Jednym z moich marzen jest ponownie spotkac sie z "dzieciakami" mojego rocznika. Zainteresowanych 86' zapraszam na maila :> koteczqs@yahoo.com
opinie 1-3

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.