infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, czwartek
19 września 2019
imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

szczecin
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 31 "ŻACZEK"
Liczba przyjętych opinii: 4

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  Adamo13
status:  inny
dnia:  15.10.2010
Widok tego co te kobiety wyprawiają to polecam politykom którzy skazali Je na pracę w trzydziestoosobowych grupach dzieci. Te Panie są niesamowite i dzielnie radzą sobie z przeciwnościami a zarabiają śmieszne pieniądze w stosunku do nakładu pracy. Mnie jako trenerowi sportowemu szczególnie zaimponowały Panie prowadzące w zeszłym roku grupę "Żaków". Moim zdaniem mistrzynie w swoim zawodzie. Dwójka moich dzieciaków tam chodzi. I prawdę mówiąc podziwiam te kobiety. Szacunek.
autor:  Nina
status:  inny
dnia:  14.03.2008
Najpierw do Żaczka chodził mój syn, teraz chodzi córcia i gdybym miała kolejne dziecko też by poszło do Żaczka.Poprostu nic dodać nic ująć. Kadra pedadogiczna w 100 % przygotowana do pracy z dziećmi . A i rodziców też potrafią nakłonić na współpracę.Panie ,które pomagają nauczycielkom sympatyczne i uśmiechnięte ,zawsze chętnie służą pomocą dzieciom.No i kadra Kierownicza do której zawsze można zwrócić się z przedszkolnymi problemami.Wysłucha ,doradzi,pomoże-nie odejdziesz z niezałatwioną sprawą.Wiem,że moje dziecko fajnie spędza czas w przedszkolu ,a świadczyć może o tym fakt ,że gdy przychodzi pora pójścia do domu ciężko ją wyciągnąć z grupy.I za to dziękuję wszystkim Panią pracującym w Żaczku.
autor:  Mama
status:  uczeń / student
dnia:  27.02.2008
Ja również gorąco polecam to przedszkole, mój synek chodzi do niego juz 3 rok i nigdy nie miałam nic do zarzucenia, Panie oddane dzieciom, kontaktowe, podpisuję się pod opinią mamy dwóch dziewczynek obiema rękoma. Mój synek w trakcie wakacji chodził juz do kilku przedszkoli na zastępstwa i w żadnym nie spotkałam się z tak fantastycznym podejściem Pań do dzieci, no może w jednym " Na Górce" przy ul. Jagiellońskiej. Żaczka polecam każdemu.
autor:  mama
status:  uczeń / student
dnia:  16.02.2008
Trudno mi uwierzyć w zaistniałą sytuację,gdyż opieka w tym przedszkolu jest wspaniała.Sama brałam udział w tych dniach adaptacyjnych,a obecnie chodzą tu dwie moje córki(w różnych grupach).Jestem pełna podziwu dla wszystkich Pań pracujących w tej placówce,ich zaangażowanie jest ogromne,a sami rodzice mają możliwość oceny ich pracy na różnego rodzaju spotkaniach okolicznościowych bądź w codziennych kontaktach.Zresztą najlepszym dowodem ich pracy jest to,że córki za nimi tęsknią,chętnie o nich opowiadają i z radością wracają po weekendzie.Ponadto dzieci są zadbane, nie są anonimowe(znają je również Panie z innych grup i obsługi),wykonują mnóstwo prac plastycznych,uczą się gier i zabaw,piosenek.Przy dwójce dzieci jest mi łatwo zaobserwować, jakie relacje i zasady panują w przedszkolu,gdyż dziewczynki w zabawie "w przedszkole"przekazują nieświadomie te zachowania.Polecam serdecznie to przedszkole.
opinie 1-4

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.