infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, czwartek
19 września 2019
imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

szczecin
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE "BUS"
Liczba przyjętych opinii: 8

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  Magda
status:  inny
dnia:  17.01.2009
Mój synek chodzi do tego przedszkola od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. W przedszkolu dzieci dużo rysują i wykonują wiele innych prac plastycznych, co można zauważyć po często zmieniającej się wystawie w holu. Prowadzone są zajęcia korekcyjne i język niemiecki w ramach opłaty za przedszkole. Placówka ma w ofercie dodatkowe zajęcia (basen, język angielski logopeda). Podejście do każdego dziecka jest bardzo indywidualne, po części dlatego, że grupy nie są liczne, co przemawia na korzyść oczywiście. Jeśli chodzi o kadrę, wg mnie wysoce wykwalifikowana. Wychowawczyni synka bardzo ciepła, miła i twórcza osoba - bardzo dobry pedagog. Jest to naprawdę dobre i godne polecenia przedszkole, cieszę się, że moje dziecko może tam chodzić.
autor:  JoannaR
status:  inny
dnia:  20.12.2007
Jak najbardziej godne polecenia przedszkole. Teodor czuł się tam doskonale! Oprócz wspaniałej Pani Dyrektor równie wspaniały Pan Paweł - wychowawca. POLECAM
autor:  anka
status:  inny
dnia:  03.04.2007
Dziś okazało się , że przedszkole będzie otwarte do godziny 17:30. Nie wiem co robić bo pracuję dłużej i do tej pory godziny mi pasowały.Jestem załamana. Moja pociecha jest w tym przedszkolu szczęśliwa ale jakie mam wyjście? Chyba pozostaje opiekunka. Wybraliśmy to przedszkole właśnie ze względu na godziny otwarcia.
autor:  aneta
status:  inny
dnia:  28.03.2007
moja córeczka chodzi do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona. Z tego co widzę na co dzień dzieci czują się tam swobodnie - jak w domu :). Osobiście nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Moja corka jest delikatną osobą, pelną zahamowan i ogromnie wrażliwa, tam otworzyła sie, ośmielila, nabrala mase wigoru.;)
autor:  Mama
status:  uczeń / student
dnia:  12.03.2007
Zdecydowałam się na to przedszkole bo nie mogłam znaleźć miejsca w żłobku...i okazało się,że przypadkowo udało mi się podjąć jedną z lepszych życiowych decyzji. Mój synek zaczął chodzić do "BUSA" kiedy miał 2 latka i zaaklimatyzowal się świetnie(ku mojemu wielkiemu zdziwieniu!). Godziny otwarcia będą odpowiadały absolutnie każdemu. Wiem, że każde dziecko jest tam traktowane indywidualnie, ze specjalną troską. Mój synek również, dlatego mogę spokojnie pracować. POLECAM!!!
autor:  Monika
status:  inny
dnia:  12.02.2007
Z BUS-em jesteśmy praktycznie od momentu jego powstania. Naszego 4,5 latka posyłamy regularnie, młodszy korzysta z "ogródka". Dlaczego BUS? dlatego , że godziny jego otwarcia dostosowane są do naszych potrzeb, ograniczenia dietetyczne naszego synka-alergika nie stanowią żadnego problemu, codziennie otrzymuję rzetelną informację o moim dziecku. Przedzszkole godne i warte polecenia.
autor:  Ania
status:  inny
dnia:  12.02.2007
Przedszkole godne polecenia. Moja córeczka chodzi tu prawie od początku i teraz czuje się już w tej placówce prawie jak w domku. Kadra, a szczególnie Pani Dyrektor Joanna to osoby godne zaufania. Opieka, zajęcie dodatkowe wszystko na odpowiednim poziomie. Do dzieci podchodzi się indywidualnie, dla każdego ma się czas. Fakt, iż nie jest to jakiś wielki przedszkolny moloch, czyni to miejsce w pewien sposób wyjątkowe i dzieci też tak mogą się czuć. Moja córcia właśnie tutaj nauczyła się wielu rzeczy. Ma niecałe 3 latka z czego ostatnich 6 miesięcy spedziła w tym przedszkolu i skoro nie płacze za mamą to myślę, że jej samej miejsce to również przypadło do gustu, a ja mogę być spokojna.
autor:  asia
status:  inny
dnia:  08.02.2007
Bardzo sympatyczna placówka, miły personel.Elementy wyróżniające tę placówkę to : małe grupy (15 dzieci), język niemiecki , częste spacery, godziny otwarcia 6.30-19.00. Pani Dyrektor bardzo dobry pedagog, prowadzi placówkę z pasją, dostosowując przedszkole do potrzeb zarówno dzieci jak i oczekiwań rodziców. Opiekunowie podchodzą do potrzeb każdego dziecka indywidualnie. Placówka godna polecenia
opinie 1-8

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.