infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, czwartek
19 września 2019
imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

szczecin
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "TWÓRCZEJ AKTYWNOŚCI DZIECKA"
Liczba przyjętych opinii: 5

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  kadunia2010
status:  inny
dnia:  01.09.2010
Faktycznie mało jest opinii na temat tego przedszkola. Jestem bardzo zadowoloną mamą już 3 letniego synka, który wczoraj musiał rozstać się ze swoimi paniami, ponieważ przeszedł do grupy obok. Wielkie podziękowania dla pań z grupy 2 latków. Pani Kasia i Pani Dorota...cudowne kobiety, które troszczą się o dzieci każdego dnia. Pani Kasia zawsze uśmiechnięta i z poczuciem humoru. Sala mimo, że nie była za duża, zawsze czysta i przyjazna dla dziecka. Dużo pracy indywidualnej z dziećmi. Panie starały się z całych sił. Żal opuszczać tak dobre osoby. Będziemy bardzo miło wspominać panie z grupy maluszków. pozdrawiam i polecam panią Kasię i Dorotę.
autor:  Anna
status:  inny
dnia:  28.07.2010
Cieszę się, że moje dziecko chodzi do tego przedszkola, w szczególności zadowolona jestem z prowadzenia grupy przez panie z maluszków. mowa tu o pani o uroczej pani Kasi i Dorocie, które są zawsze otwarte na potrzeby małego dziecka. Pani Kasia, spokojna, cierpliwa, opanowana i uśmiechnięta. Jedzonko również dobre, duży plac zabaw.
autor:  mama
status:  inny
dnia:  11.01.2010
To przedszkole to świetne miejsce dla mojego juz synka..mnóstwo zajęć dodoaktowych, pyszne jedzenie- domowe wypieki, także dla alergików. Zadowolona jestem z opieki i profesjonalnego podejścia do dziecka nauczycielek. świetna organizacja przedszkola. dziękuję, ze moje dziecko uczęszcza włąsnie do was..
autor:  Dorota
status:  inny
dnia:  04.02.2007
przedszkole bardzo ładne, dziecko chodzi z chęcią... wszystkie panie miłe, można liczyć na ich pomoc. Pozdrowienia dla wszystkich.
autor:  mama:)
status:  inny
dnia:  01.02.2007
jestem bardzo zadowolona z przedszkola do ktorego uczęszcza moje dziecko, przede wszystkim duze podziekowania dla pan z grupy dwu latkow, za tak wspaniala opieke. Panie bardzo mile, sympatyczne... jestesm zadowolona mamą.
opinie 1-5

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.