infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, wtorek
19 lutego 2019
imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

szczecin
CENTRUM KSZTAŁCENIA "PLEJADA"
Liczba przyjętych opinii: 5

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  zdegustowany
status:  uczeń / student
dnia:  09.09.2009
Nie będę równie pochlebny jak moi poprzednicy. Uważam, że szkoła pod względem logistycznym leży!!! Nic nie jest na czas, mało rzeczy jest tak jak być powinno! Panie, które wykładają anatomię nie mają o niej pojęcia!!! Wiem co mówię bo miałem ten przedmiot przez klika semestrów przed przyjściem do tej szkoły. Z resztą wykładowców nie jest tak źle, przynajmniej są przygotowani pod względem merytorycznym. Szczerze mówiąc zastanowił bym się jeszcze kilka razy zanim znów bym tu przyszedł. Nie polecam!!!
autor:  Gosia
status:  uczeń / student
dnia:  12.09.2006
Ciekawe kierunki, relatywnie tanio w porownaniu do innych szkol policealnych, mila obsluga, zwlaszcza Pan Dyrektor, zawsze otwarta i pomocna. Skonczylam jeden kierunek, w tym roku ide na kolejny. Profesjonalni nauczyciele, pracownicy wyzszych szkol szczecinskich kontakt z ktorymi jest ciekawym doswiadceniem. Goraco polecam.
autor:  Marzena
status:  uczeń / student
dnia:  05.10.2005
Szkoła jest rewelacyjna!!! Oferuje bardzo szeroka gamę kierunków, wiec jest w czym wybierać i każdy znajdzie cos dla siebie. Nie szukajcie innej szkoły tylko odrazu kierujcie swoje kroki tutaj!!!
autor:  Meg
status:  inny
dnia:  16.08.2004
Uważam,że szkoła jest rewelacyjna!!! przyjemna ,rodzinna atmosfera,wykwalifikowana kadra,osobiście ukończyłam tu kurs asystencko-sekretarski,dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy,miałam dostęp do fachowej literatury!!!!!( co nie zawsze ,niestety jest możliwe!!!).Zachęcona bogatą ofertą różnorodnych kursów postanowiłam skorzystać jeszcze z kursu,o którym myślałam już od dawna,ale nigdzie nie znalazłam takiej możliwości,a mianowicie mówię tu o asystencie osoby niepełnosprawnej oraz nauce języka migowego!!! Szczerze polecam!!!M.
autor:  Dana
status:  absolwent
dnia:  13.08.2004
Warto być słuchaczem tej szkoły, gdyż po jej ukończeniu zdobywasz wiedzę i umiejętności potrzebne w przyszłej pracy zawodowej. W szkole panuje miła i życzliwa atmosfera, a co jest najważniejsze czesne przez cały okres kształcenia jest niezmienne (niezbyt wysokie).
opinie 1-5

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.