infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, niedziela
20 stycznia 2019
imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

szczecin
DOSKONALENIE I NAUKA JAZDY ETYNKOWSKI
Liczba przyjętych opinii: 35

   opinii
od młodszych od starszych


autor:  Ania D.
status:  absolwent
dnia:  20.01.2010
Zdałam za pierwszym razem oczywiście dzięki szkole Etynkowski. Będzie brakowalo mi jazd, mojej instruktorki Pani K. wszystkiego co przyczyniło sie do mojego (naszego) sukcesu.
autor:  P.S.
status:  inny
dnia:  04.12.2009
Szkoła, instruktorzy, wykłady super. Jeździłem prawie ze wszystkimi ale najwięcej z Panią Kasią i Panem Andrzejem-są rewelacyjny dobrze tłumaczą. Zaczynałem kurs w innej szkole ale na szczęście przeniosłem się do Etynkowskiego. Dziękuję Wam serdecznie! Do zobaczenia na drodze moi drodzy Instrukrorzy!
autor:  kaszmirek
status:  inny
dnia:  03.12.2009
Szkoła godna polecenia. Wprawdzie jeździłam tylko dodatkowo, ale jestem wdzięczna p. Andrzejowi za cierpliwość i wyrozumiałość. Dzięki niemu prawidłowo zaliczyłam jazdę po łuku na egzaminie państwowym. A wszystkie uwagi odnośnie techniki jazdy wykorzystałam w praktyce i teraz mogę się pochwalić bezbłędnie zdanym egzaminem.
autor:  teraz już kierowca
status:  uczeń / student
dnia:  09.10.2009
Pani Kasiu dziękuję, za wszystko, za cenne uwagi, miłą atmosferę i za to że tak mnie Pani tak wyszkoliła i nauczyła myslenia za kierownicą. Polecam szczerze szkołe nauki Etynkowski.
autor:  blondi
status:  absolwent
dnia:  25.09.2009
Szkoła bardzo fajna. Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone są w bezstresowej atmosferze. Wiedza na zajęciach teoretycznych przekazywana jest bardzo solidnie (p. G. E., p. Andrzej), a szkolenie z pierwszej pomocy (p. Grzegorz W.) było prowadzone wyjątkowo bezstresowo i wesoło (pomimo drastycznych zdjęć). Polecam panów: Andrzeja- człowiek miły i przeokropnie cierpliwy, Józefa- lubi pogadać i pożartować, a przy tym dobrze uczy, Jarka- bardzo spokojny i miły, zwraca uwagę na szczegóły. Nie polecam pani D.- lubi pokrzyczeć... Mimo, że nie udało mi się zdać za pierwszym razem (niestety nerwy wzięły górę), to i tak bardzo miło wspominam naukę w tej szkole. Zdałam za 2. podejściem. Mała wskazówka dla przyszłych kursantów: Przed samym egzaminem najlepiej jest wykupić sobie kilka dodatkowych godzin w innej szkole, w której instruktorzy nie znają waszego stylu jazdy, po to, aby uzupełnić ewentualne braki i zmienić złe nawyki. Nie pozwalać sobie na zmianę techniki jazdy po łuku przed samym egzaminem!!!
autor:  kursantka
status:  uczeń / student
dnia:  26.08.2009
Bardzo dobra szkoła, przyjazna atmosfera, wiedza przekazywana bardzo rzetelnie. Instruktorzy z którymi jeździłam mają dobre podejście do uczącego się- cierpliwi i przesympatyczni. Zdecydowanie polecam, bo zdałam za pierwszym razem i z tego co wiem, szkoła ma naprawdę dobre wyniki zdawalności egzaminów:)
autor:  cosa_nostra
status:  absolwent
dnia:  30.05.2008
Super szkola, super instruktorzy. Mialem okazje jezdzic z trzema i na zadnym sie nie zawiodlem. Zdałem za pierwszym razem rzecz jansa. Polecam panią Romę i pania Beate (Blondynka, jesli piszesz o tej samej pani Beacie co ja to naprawde nie rozumiem Cie). Obie Panie sa bardzo sympatyczne, wyrozumiale i cierpliwe.
autor:  blondynka
status:  absolwent
dnia:  22.05.2008
Polecam pana Andrzeja i pana Zdzislawa! Pan Andrzej - czlowiek cierpliwy, cieply, zyczliwy, naprawde super! Pan Zdzislaw ... swietnie mi sie z nim jezdzilo, potrafi rozluznic zdenerwowanego kursanta, ma pozytywne nastawienie, cierpliwosc. Odradzam pania Beate - ta pani chyba tam przypadkiem, ja rozumiem? Zero podejscia, zero cierpliwosci, lubi krzyknac gdy popelnilam blad, lubi tez w trakcie nauki telefonowac lub zalatwiac swoje prywatne sprawy. Ja z niej zrezygnowalam po jednej jezdzie i od razu przenioslam sie do ww instruktorow. Generalnie szkola fajna, zdalam, a wierzcie, ze mialam z tym wczesniej klopoty. Pozdrawiam super instruktorow - pana Zdzislawa i Andrzeja!!! :)
autor:  Marta ;-)
status:  uczeń / student
dnia:  30.01.2008
Też polecam wszystkim tą szkołę nauki jazdy. Przy wyborze kierowałam się zdawalnością. Sama zdałam egzamin na Golisza za 1 razem, więc zdawalność została podniesiona :D Polecam Pana Tomka :D Rewelacyjny człowiek (czasem zagada, ale dzięki niemu dobrze jeżdżę). Pozdrawiam i polecam serdecznie
autor:  Marek
status:  uczeń / student
dnia:  14.11.2007
Szczerze polecam. 2 znajomych też się tam uczyli i zdali za 1 razem tak jak ja. Osobiście jeździłem z panem Andrzejem(polecam człowieka), 1 znajomy z panią Beatą i też bardzo poleca.
opinie 1-10

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.