infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, niedziela
23 lutego 2020
imieniny: Damiana, Romana, Romany

szczecin
DEC NAUKA JAZDY
Liczba przyjętych opinii: 46

   opinii
od młodszych od starszych


autor:  Ruda
status:  uczeń / student
dnia:  16.08.2010
zdałam za pierwszym razem,świetna atmosfera :) pozdrawiam Pana Mariana i resztę drużyny :)
autor:  Borys
status:  absolwent
dnia:  17.04.2010
Kiedyś dawno temu zrobiłem kurs w pewnej szkole prawa jazdy. Ale dopiero teraz w szkole Dec nauczyli mnie jak poprawnie jeździć, analizować sytuację (instruktorka Ania), powiedzieli jak radzić sobie na egzaminie (Pan Marian) i dopracowali styl jazdy (instruktor Kamil). Może i zdałem za 4 razem, ale to tylko moja wina, albo pecha (szczególnie za trzecim razem). Jestem pewien, że jazdy w tejże szkole dużo mnie nauczyły. Polecam!
autor:  tomek
status:  uczeń / student
dnia:  15.04.2010
zdalem za pierwszym razem po ukonczeniu kursu polecam swietni instruktorzy... do tego na zajeciach i na jazdach prawie caly czas sie smialem... atmosfera super
autor:  Gosia
status:  inny
dnia:  05.03.2010
Najlepsza szkoła w Szczecinie!!!!!!! :)))))
autor:  Marcin
status:  inny
dnia:  03.03.2010
Serdecznie polecam naukę jazdy DEC. Do egzaminu zostałem przygotowany bardzo dobrze, co zaowocowało zerowym stresem i zdaniem za pierwszym razem. Jeszcze raz polecam i dziękuję ;)
autor:  Asia
status:  inny
dnia:  21.02.2010
Rewelacyjna szkoła, rewelacyjni instruktorzy ;) Zdałam za pierwszym razem!!! :)
autor:  Robert
status:  absolwent
dnia:  30.01.2010
Najlepsza szkoła w Szczecinie. Egzamin zdałem za pierwszym podejściem. Bardzo dobrzy instruktorzy. Nauka teorii jak i praktyki przebiega w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze.
autor:  Justyna;)
status:  inny
dnia:  25.11.2009
Ja ukończyłam kurs w innej szkole aczkolwiek w to właśnie w nauce jazdy Dec wykupiłam sobie dodatkowe godziny przed egzaminem i dopiero wtedy przekonałam się że nauka jazdy może być łatwa i przede wszystkim przyjemna. Bardzo spokojni instruktorzy, żadnych krzyków, nerwów, głupich uwag. Polecam !!!
autor:  Hanna
status:  uczeń / student
dnia:  24.08.2009
dobrze wspominam jazdy z instruktorami Pana D. szczególnie Ania dała z siebie wszystko,przestałam się bać na skrzyżowaniach a pan Darek podnosił na duchu wierząc, że zdam i zacznę jeździć sama. Tak też się stało. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
autor:  rozetka28
status:  uczeń / student
dnia:  13.04.2009
oj co oni ze mna mieli!!!!pamietam te pierwsze jazdy ten stres na szczescie wszyscy instruktorzy sa mili i profesjonalni stres odszedl daleko w tyl,bardzo dobrze ucza jezdzic,bardzo.Nie umiesz jezdzic,chcesz umiec idz do DEC tam cie z pewnoscia naucza!Pozdrowionka dla Pana Mariana,Ani,Jarka i calej reszty ekipy.Róża
opinie 1-10

© Szczecin 1998-2020 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.