infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, sobota
23 czerwca 2018
imieniny: Albina, Wandy, Zenona

szczecin
AUTO-SAM NAUKA JAZDY
Liczba przyjętych opinii: 3

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  :)
status:  uczeń / student
dnia:  24.05.2008
19 maja zdalam egzamin na prawojazy.kursu nie robilam w tej nauce jazdy niestety bo jak tu przyszlam to dopiero pan Mirek mnie nauczyl parkowac,kultury jazdy,zasad ruchu drowego.Nigdy sie nie spuznial,jezdzilam pelne godziny.nie bylo tez klopotu z kupieniem tydzien przed egzaminem jazd dodatkowych.Polecam wszystki ta nauke jazdy.pozdrawiam:)
autor:  agnieszka
status:  uczeń / student
dnia:  14.11.2007
Uważam,ze opinia poniżej jest nie prawdziwa.ja rozpoczynając kurs w tej szkole nie umiałam nic,poprostu nigdy wczesniej nie siedzialam za kółkiem.Moim instruktorem byl Pan Dariusz,którego wspominam jako rewelacyjnego nauczyciela!Zdałam za pierwszym razem i twierdzeże byłam naprawdę świetnie przygotowana.Wszystkim polecam tą szkołę!
autor:  sheiki
status:  uczeń / student
dnia:  16.08.2004
Beznadzieja beznadziej i jeszcze raz beznadzieja!!! Poszłam tam i zmarnowałam tylko swój cenny czas i pieniadze. Facet kompletnie nie umie uczyć. Jak się pytałam, to powiedział że jego samochód ma wspomaganie kierownicy- okazuje sie że nie ma, wogóle oszczędza go bo jest to samochód na gaz a nie na benzynę a do tego ma bardzo słaby silnik i kaze ciągle jechać wolno i na drugim biegu. Na placu wogóle nie patrzy jak jeździmy tylko chodzi sobie albo "coś zjeść" albo pogadać ze znajomymi. zawracanie ćwiczył ze mną tylko 1 dzień (3 razy to zrobiłam, w tym 2 z jego pomocą). Każe robić korekty- nie tłumacząc że są to korekty. uczy na placu wszystkiego pokolei- a nie zestawami jak na egzaminie. podczas jazdy po mieście nie jeździ po trasach egzaminatorskich ( o czym oświadcza dopiero po skończonym kursie- by wziąć u niego dodatkowe lekcje). Gdy wyszłam od niego z kursu - po 20 godzin jazdy nie umiałam kompletnie nic. dodatkowe godziny wzięłam w innej firmie i przez 5 godzin facet mnie wyciągnął. naprawdę nie polecam tej firmy- człowiek nie umie uczyć, często nawet uczy błędnie, pomija ważne rzeczy (na jazdach z nim najczęściej jeździliśmy do sklepu po jedzenie). nie jest to tylko moje zdanie. moje koleżanki też brały dodatkowe jazdy w innej firmie i też twierdziły że bez tego by nie zdały. a propo zdawalnosci- jest bardzo mała. zdaje u niego co 4,5 osoba
opinie 1-3

© Szczecin 1998-2018 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.