infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, sobota
23 czerwca 2018
imieniny: Albina, Wandy, Zenona

szczecin
PRESTO SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
Liczba przyjętych opinii: 33

   opinii
od młodszych od starszych


autor:  monika
status:  uczeń / student
dnia:  12.05.2010
Świetna atmosfera, bardzo dobra kadra, można szybko przyswoić język :) Polecam!
autor:  anulka
status:  uczeń / student
dnia:  08.04.2010
Na kurs niemieckiego chodzę bardzo chętnie zwłaszcza po widocznych efektach już po kilku lekcjach! Szkoła godna polecenia, jesli chcecie się nauczyć jezyka to szkoła Presto daje Wam taka mozliwość! Zajecia odbywają się w miłej atmosferze, bez stresu presji itd! Idealni nauczyciele którzy zawsze pomogą i wyjaśnią to czego nie rozumiesz! Polecam w 100%
autor:  Kasia
status:  absolwent
dnia:  07.01.2010
Kiedyś myślałam, że nie jestem w stanie nauczyć się dobrze podstaw języka obcego, a co dopiero w tym języku rozmawiać! Po 3 latach nauki w Presto i już dwóch latach przerwy od nauki moge stwierdzić, że szkoła nie tylko mnie nauczyła języka obcego, ale i utrwaliła tą wiedzę na długo. Pokazała, że niemożliwe może stać się możliwym przy wyłącznie odrobinie chęci. Dowód- pracuję obecnie jako tłumacz skomplikowanych projektów techicznych, korespondencji handlowej w jęz. ang. w dużej firmie produkcyjnej, nie wspominając już o pełnieniu roli tłumacza w przypadku wizyt kontrahentów anglojęzycznych w firmie. A żeby nie było tak pięknie to faktycznie jest jeden minus tej szkoły-> gwarancja uzależnienia od lektorów!!! Kadra jest świetnie dobrana!!!
autor:  Hanutka
status:  uczeń / student
dnia:  03.12.2009
Uwielbiam uczyć się w Presto,zajęcia zawsze wparawiają mnie w świetny nastrój!!!Wreszcie , po tylu (zmarowanych) latach nauki angielskiego w szkole i metodami tradycyjnymi widzę efekty nauki.Nauczyciele są wspaniali, nauka jest na bardzo wysokim poziomie. W szkole panuje baardzo symaptyczna atmosfera i nie jest to sztucznie stwarzana atmosfera! Polecam z całego serca.
autor:  sekrol
status:  uczeń / student
dnia:  04.07.2008
super szkoła polecam
autor:  Arek
status:  uczeń / student
dnia:  21.04.2008
Hej... Swietna szkoła z niesamowitymi lektorami. Panie sa po prostu extra i ja juz widze efekty po 4 weekendach nauki. Bardzo polecam !
autor:  Thornet
status:  uczeń / student
dnia:  07.11.2007
Chodzę do tej szkoły od pięciu miesięcy i jestem zachwycony. Dobre jest to, że są lektorzy którzy tłumaczą dobrze gramatykę, fonetykę a także mówią tylko po angielsku (tego języka się uczę). Można by powiedzieć, że mają specjalizację:) Każdy jest inny a Metoda Callana chociaż jest dość sztywna (nie pozwala za dużo improwizować) jest rewelacyjna. Pozdrawiam wszystkich uczących się.
autor:  On
status:  uczeń / student
dnia:  19.07.2007
Przez jakiś czas uczyłem się niemieckiego metodą autorską PrestoDeutsch (podobną do metody Callana). Metoda mi odpowiadała. Mam zastrzeżenia co do książki w której można natrafić na różne błędy. Poza tym układ jest małoczytelny. Wielki plus należy się oczywiście lektorom (zwłaszcza pani Oli Ł.) i paniom z sekretariatu.
autor:  bolsik
status:  absolwent
dnia:  24.03.2007
Rewelacyjna Szkoła i metody nauczania. Korzystałem ze szkół .... W końcu nauczę się rewelacyjnie, tanio i szybko języka. POLECAM! PEŁEN PROFESJONALIZM!
autor:  kosmita
status:  inny
dnia:  05.02.2007
Hmm trudno mnie zadowolić byłem w 3 szkołach ale ta jest najlepsza jej zaletą są wykładowcy mają najlepszych nauczycieli i hmm jakie nauczycielki! Polecam
opinie 1-10

© Szczecin 1998-2018 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.