infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, poniedziałek
18 listopada 2019
imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

szczecin
CENTRUM JĘZYKOWO-SZKOLENIOWE EXPERT
Liczba przyjętych opinii: 6

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  klaudyn lo2
status:  uczeń / student
dnia:  04.10.2009
chodzilam na rozszerzone: j.polski, j.angielski, a wyniki z egzaminow mowia same przez sie;) odpowiednio 86 i 93%. z nimi matura to bzdura. natchnieni wykladowcy, przeuroczy, acz wymagajacy. polecam polecam polecam goraco
autor:  Tella21
status:  uczeń / student
dnia:  08.09.2009
Wszystkim niezdecydowanym polecam EXPERTa. Spędziłam tam cały zeszły rok ucząc się jęz. angielskiego. Bardzo mile wspominam ten czas. Świetni lektorzy i skuteczne metody nauczania. Jeszcze raz polecam!
autor:  Aleksandra
status:  inny
dnia:  20.02.2009
Uczęszczam do Experta na j.angielski drugi rok, od października chodzi tu także moja pociecha. Szkoła warta polecenia, zarówno kursy dla dorosłych jak i dla dzieci na wysokim poziomie. Kadra świetnie przygotowana merytorycznie, z fajnym podejściem do kursantów.
autor:  bogal
status:  inny
dnia:  27.01.2009
Sprawdziłam parę szkół językowych w Szczecinie i EXPERT jest najbardziej profesjonalny!! Ceny bardzo atrakcyjne,książki i ćwiczenia w cenie kursu a nauczyciele wymagający i mający pojecie o nauczaniu. Polecam wszystkim wymagającym!!!
autor:  hela
status:  uczeń / student
dnia:  04.02.2007
Mam zamiar dostać się na wymarzone studia, w szkole powtórki idą wolno lub ich wogóle nie ma.Nauczyciele są mili, profesjonalni i wymagający. Wiem, że dobrze mnie przygotuja.Polecam Experta wszystkim, którzy mają ambicje na wysokie wyniki z Matur!!!
autor:  mila
status:  uczeń / student
dnia:  27.11.2006
Witam,chciałabym polecić to centrum!chodzę tam od października na kurs z wosu przygotowujący do matury i jestem bardzo zadowolona.Wszyscy nauczyciele są bardzo dobrze wykwalifikowani i zajęcia prowadzone są na "luzie":).Jeżeli macie problemy z nauką lub wiecie,że w szkole sobie tego nie przypomnicie to polecam EXPERTA!
opinie 1-6

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.