infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, środa
20 listopada 2019
imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

szczecin
SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH "EUROPA"
Liczba przyjętych opinii: 9

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  Michaśka
status:  uczeń / student
dnia:  09.11.2005
Chodziłam na kurs 10 lat, najpierw na Grodzka, a ostatni rok w Zdrojach. Trafilam na rewelacyjnych ludzi, na kazdej lekcji swietne fazy i brechty;) Pozdrowienia dla mojej "wspaniałej";P grupy ze Zdrojów buhahaha kalambury i "let's go for sanki". Polecam szkołę!!!
autor:  aga
status:  uczeń / student
dnia:  14.02.2005
Chodze do tej szkoły od 3 lat co roku zmienił mi sie nauczyciel co nie jest zbyt dobre ale naszczęscie zmieniła mi się na lepszego. Dużo uczę si e tutaj nowych i ciekawych rzeczy. Sale są małe co czasami sprawia kłopot w przdostaniu sie, jest mozliwość kożystania z internetu oglądalismy film op angielsku, książki za darmo. Cena nie jest duża są rózne upusty np. jak zapłaci się za rok. Atmosfera miła tylko sekretarka niezbyt jak nie było zajęć nic o tym nie wiedział i przyszłam do szkoły :(. Nauka w szkole zależy od nauczyciela!
autor:  Agulec
status:  uczeń / student
dnia:  11.02.2005
Hmm... Mój wujek prowadzi tą szkołę i jednocześnie do niej uczęszczam. Jestem bardzo zadowolona z nauczycieli, a jeśli chodzi o warunki, musimy wziąź jedno pod uwagę- szkoła jest usytuowana w prywatnym domu. Uczniowie mają dostęp do internetu, książek i publikacji, filmów i programów językowych. Kompetencja nauczycieli jest wysoka, w tym roku podręczniki były za darmo (!). Nie mam nic do zarzucenia tej szkole ;)
autor:  me
status:  uczeń / student
dnia:  29.08.2004
szkolne klasy sa dobre. wcale nia za male!!! to nie jest liceum czy gimnazjum!!! ludzie to tak jak by prywatna szkola!!! nie zgadzam sie z poprzednimi mowcami!!! nauczuciele jak w zwyklych szkolach- raz trafi sie dobry raz beznadziejny i nudny!!! ale ogolnie jest b.dobrze!!! pozdrowienia dla dyrektora- pana P. i pana A.!!! a nie oszukujmy sie, ze tu wcale nie jest tak drogo!!! to sa normalane ceny!!! a tylko ... nie czyta uwaznie umowy!!! o!
autor:  .nomis
status:  uczeń / student
dnia:  09.03.2004
Szkoła bardzo dobra, sale faktycznie torchę małe, ale tylko w Zdrojach. Wcześniej chodziłem na Grodzką (filia) i tam są normalne, spore klasy. Nauczyciele dobrze prowadzą lekcje w miłej atmosferze. Naprawdę można się nauczyć języka.
autor:  liza
status:  uczeń / student
dnia:  17.10.2003
nauczyciele maja dobre przygotowanie merytoryczne, ale za to reprezentuja niski poziom kultury. sale za za ciasne, duszne, czasem po prostu brzydko pachnie. Przy rezygnacji musisz zapłacić za przynajmniej kolejny miesiąc, na który już nie uczęszczasz.Uwaga!Czytać uważnie umowe!!!!
autor:  ciekawymotylek
status:  uczeń / student
dnia:  22.09.2003
Przez ostatnie dwa lata chodziłam do tej szkoły na język niemiecki i naprawdę jestem zadowolona. Nauczyciele potrafią przekazać wiedzę. Jednakże szkoła nie ma w swoim programie mniej popularnych języków np.włoskiego. Co jest wielką stratą.
autor:  Kaszka
status:  uczeń / student
dnia:  18.09.2003
Mi odpowiadała ta szkoła ...uważam ,ze sale nie są moze najwieksze,ale nie są tez małe i spokojnie mozna sie tam uczyć.Nauczyciele są dobrze przygotowani do nauki. Mi sie podoba i polecam...W tym roku też bede chodzic na kurs.
autor:  Chabior Krystyna-naz
status:  inny
dnia:  12.08.2003
Szkoła posiada nienajlepsze warunki lokalowe,sale są za ciasne.Nauczyciele uczą bardzo dobrze.Opłaty spore,w razie rezygnacji uczestnik ponosi pewne konsekwencje finansowe/np.płaci za okres,w którym już nie uczęszcza/
opinie 1-9

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.