infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, środa
13 listopada 2019
imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

szczecin
ALLIANCE FRANCAISE
Liczba przyjętych opinii: 4

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  maggie
status:  uczeń / student
dnia:  26.09.2006
Od roku ucze sie w AF i jestem bardzo zadowolona ze sie tu znalazlam. Mała ilosc osób w grupie zapewnia konwersacje i nie ma mozliwosci aby sie "przesliznac". Zyczliwosc i kompetecja prowadzacych jest na najwyzszym poziomie. Pani T.Kieling z którą mam zajecia jest super, ale inni też są w porządku. Poza zajeciami lekcyjnymi są też inne formy spotkań z językiem które przyblizają nie tylko kwestie słówek i gramatyki ale i kulturę tego fantastycznego kraju. Polecam - jest to wspaniałe miejsce dla tych którzy wiedzą czego potrzebują i oczekują realizacji na najwyższym poziomie.
autor:  JW
status:  uczeń / student
dnia:  06.06.2005
Szkola fajna, warunki lokalowe byly kiepskie, ale od kiedy sa nowe sale -czyli od zimy 2005- jest duzo lepiej i bardziej przestronnie. P.Kieling jest swietna nauczycielka. Pozdrawiam wszystkich uczacych sie francuskiego!!!
autor:  rosa
status: 
dnia:  06.04.2005
Chodziłam do tej szkoly przez jeden semestr i nie zdecydowalam się na kontynuacje nauki. zapisalam sie na kurs początkujacy z wielkim entuzjazmem i chęcią poznania języka francuskiego. Tymczasem lekcje były nudne, odbywaly sie w fatalnych warunkach-b.male sale! Nauczycielka byla mila i na poczatku wydawala sie tez wymagajaca,ale to byly chyba tylko pozory. po pol roku nauki umiem zaledwie pare zdan, material jest przerabiany w baaaardzo wolnym tempie. Wydaje mi sie ze jedyną czynnoscia jaka robilismy na zajeciach to przepisywalismy z tablicy podstawy gramatyki, oraz non stop powtarzalismy za magnetofonem zwroty,przerobienie zasad fonetycznych trwalo caly semestr. niezbyt mozna tez bylo liczyc na pomoc nauczycielki tuz po lekcji - raz zdarzylo mi sie nie byc na zajeciach,a lektorka nie zgodzila sie udzielic informacji co na nich bylo przerabiane(prosilam zaledwie o wskazanie w ksiazce!). absolutnie nie polecam tej szkoly, bo uczeszczanie do niej to strata pieniędzy i czasu.
autor:  agit
status:  uczeń / student
dnia:  04.09.2003
Chodzilam do tej szkoly przez 4 m-ce na kurs przygotowujacy do certyfikatu, niestety nie zdecydowalabym na kontynuowanie tam nauki. Po pierwsze grupa mi nie odpowiadala i sale sa zbyt male. Zajecia mialam prowadzone z pania dyr, ktora jako nauczyciel bardzo cenie. Zajecia były malo urozmaicone, prac domowych dosc duzo, ale to akurat dobrze, kurs nie byl tez tani (1,5h raz w tyg przez 4 m-ce=400zl), zle dobiera sie grupy tzn brakuje testow kwalifikacyjnych itp. Plusem jest fakt, ze rzeczywiscie podczas kursu dowiadujemy sie na czym bedzie polegal egzamin ale brakowalo mi tam przymusu, jakies mobilizacji do uczenia sie słówek itp. Ale pamietajcie, ze ta opinia jest subiektywna. Pozdrawiam wszystkich milosnikow jezyka francuskiego : )
opinie 1-4

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.