infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, czwartek
19 września 2019
imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

szczecin
AKADEMIA NAUKI - KURSY SZYBKIEGO CZYTANIA.
Liczba przyjętych opinii: 5

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  ola
status:  absolwent
dnia:  27.09.2010
To najlepsza szkoła tego typu w mieście....zajęcia są fantastyczne, nauczyciele godni zaufania, zawsze służyli pomocą, a tempo czytania rosło tak jak obiecywali 2-3 krotnie...Polecam
autor:  siwy
status:  uczeń / student
dnia:  27.09.2010
Polecam zajęcia w Akademii Nauki, szczególnie dla dzieci. Miła atmosfera, profesjonalnie przeszkoleni trenerzy. Wszystko opiera się na zasadzie gier i zabaw. Moje dziecko uczęszczało tam od 3 roku życia i do dziś dzień wykorzystuje w szkole techniki jakich nauczono je w Akademii.
autor:  kasiakasia
status:  inny
dnia:  21.05.2009
Gorąco polecam Akademię Nauki. Brałam udział w kursie, zaczynałam z tempem 197 a skończyłam z tempem 1200 słów na minutę :-)
autor:  mahila
status:  inny
dnia:  28.11.2005
Witam, jakiś rok, 2 lata temu sama brałam udział w takim kursie. Musze powiedzieć, że jeśli jest się systematycznym i rzeczywiście codziennie poświęca tę godzine na ćwiczenia z szybkiego czytania, to efekty są niesamowite - w czasie, gdy chodziłam na zajęcia i ćwiczyłam, to naprawdę bardzo szybko czytałam - ze zrozumieniem jakieś 85% całości tekstu. Niestety, po kursie, zaniechałam dalszych ćwiczeń i umiejetność ta zanikła :( Jakoś nie mogę się zmobilizować do ćwiczeń. Wróciłam do starej metody "powolnego" czytania. Taki kurs jest dla ludzi systematycznych, potrafiących samemu się pilnować, aby ćwiczyć na bieżąco. Jeśli się za takeigo uważasz, to na pewno ten kurs wiele Ci da :) Pozdrawiam.
autor:  asik
status:  uczeń / student
dnia:  11.02.2004
Mam pytanie..czy ktos uczestniczyl w takim kursie szybkiego czytania i czy dalo to jakies efekty?? Chcialabym wziasc udzial w takim kursie ale nie wiem czy warto...
opinie 1-5

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.