infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, sobota
23 czerwca 2018
imieniny: Albina, Wandy, Zenona

szczecin
SZCZECIŃSKA SZKOŁA WYŻSZA COLLEGIUM BALTICUM
Liczba przyjętych opinii: 28

   opinii
od młodszych od starszych


autor:  Kasia
status:  uczeń / student
dnia:  02.09.2010
Moim zdaniem uczelnia jest naprawdę ok. Ja osobiście właśnie skończyłam pedagogikę i już znalazłam pracę w zawodzie :) Uważam, że szkoła mnie dobrze przygotowała do zawodu i będę mile wspominać moje III lata w collegium.
autor:  koza
status:  uczeń / student
dnia:  28.04.2010
Zgadzam sie z kolegą niżej! Szkoła bardzo pozytywna! Nie jest łatwo, ale z drugiej strony, kto powiedzial ze będzie? Wysoki poziom mnie osobiscie bardzo cieszy! Powodzenia dla wszystkich na sesji!
autor:  Mana
status:  uczeń / student
dnia:  28.04.2010
Szkola super, zbliza sie sesja, ltwo nie bedzie! Ale znajac wykladowcow, ktorzy sa pozytywnmie do Nas nastwieni, to nie bedzie tak zle. Pozdrowienia dla dziekanatu, wykladowcow i wszystkich z CB!
autor:  michalgt
status:  uczeń / student
dnia:  01.03.2010
Z roku na rok coraz gorsza ta uczelnia, fatalna organizacja, chaos informacyjny w dziekanacie, plany zmieniane tuż przed zajęciami i tylko ciągłe wyciąganie ręki po kasę a na dodatek te nie miłe panie z informacji, jedyny plus to wykładowcy, są naprawdę ok.
autor:  KamiFu
status:  uczeń / student
dnia:  08.02.2010
Bardzo dobra uczelnia, miła atmosfera, godna polecenia. Sam osobiście jestem z niej bardzo zadowolony. Studiując w CB na pewno nie będziesz żałować. Powodzenia ! :) Sesja zaliczona, mogło być lepiej, ale czasem lepsze 3 w indexie niz 4 na kolejnej poprawce ^^
autor:  kawka
status:  uczeń / student
dnia:  02.02.2010
Szkoła w porządeczku, panie w dziekanacie też dają radę, ale najlepsi w tej uczelni są wykładowcy. Pierwsza liga, zajęcia są prowadzone w sposób interesujący, ciekawy, prowadzący udzielają wyczerpujących odpowiedzi, a pobyt w szkole nie sprowadza się tylko do wkuwania. Często są organizowane konkursy i konferencje dla studentów, spotkania, koła naukowe. Starają się. Ta uczelnia to dobry wybór :)
autor:  kika
status:  uczeń / student
dnia:  29.01.2010
Pod względem ogólnym, szkoła ta, w mojej opinii, nie jest najgorsza. Jednak mam bardzo duże zastrzeżenia co do uczelnianej organizacji. To jest po prostu porażka! O planach zajęć jak jesteśmy poinformowani dzien wcześniej, to i tak jest dobrze [zdarza się, że przychodzimy 1 czy 2 października,a zajęć nie ma, i żadnej informacji oczywiście też nie ma, iż miały by sie one tego dnia nie odbyć;/]. Zero informacji na tematy ważne dla nas, jak właśnie plany zajęć, czy ostatnie numery z kartami egzaminacyjnymi[!!!] co, w ogóle woła o pomstę do nieba. Nie z naszej przecież winy powstały błędy w kartach dla naszego kierunku [filologii angielskiej], przez co opóźniło się ich wydawanie o ponad tydzień!ale przecież to My będziemy musieli płacić 150zł kary, jeśli nie zdażymy oddać kart wraz z indeksami do końca sesji. Panie z Dziekanatu są okropne, w ogóle o niczym nie informują, nie umieszczają informacji, często można usłyszeć "A była pani zobaczyć na dole?" bardzo niemiłym tonem[ jak raz na jakiś czas umieszczą coś w ogłoszeniach, to to chyba jakiś Cud nad Wisłą będzie]. Ponadto, jak to jest, że dziekanat w dni, kiedy powinien być otwarty od godz. 10., o godz. 11. jest zamknięty? I widać tylko nasze szanowne, popijające kawusię? Po paru minutach koczowania, ewentualnie podnoszą się jednak i bardzo niechętnie przyjmują, oczywiście, pojedynczo, bo jedna osoba na nie trzy, to i tak już za dużo. Wykładowcy za to całkiem w porządku, idzie się z nimi dogadać, większość na poziomie, z dobrym wykształceniem. Potrafią nauczyć. :) Ale, na Boga, ktoś mógłby coś zrobić z tym dziekanatem!!!
autor:  asiorek
status:  uczeń / student
dnia:  28.01.2010
jak dla mnie jest ok
autor:  Iwonka
status:  uczeń / student
dnia:  14.01.2010
Szkoła jest przyjazna studentom, a wykładowcy konkretni. Jeśli chodzi o poziom to nie odbiega on od pozostałych uczelni co bardzo mnie cieszy:) Sama wybrałam tą uczelnię i nigdy bym się nie zamieniła na inną. Uczelnia na pewno ze swoim klimatem; żeby zdać musisz się trochę pomęczyć, ale dla siebie też masz dużo czasu. Polecam ;]
autor:  Agniesia
status:  uczeń / student
dnia:  12.01.2010
Bardzo jestem zadowolona ze studiowania na tej Uczelni. Poziom nauczania jest satysfakcjonujący a wykładowcy bardzo kompetentni. Teraz zamierzam zacząć Studia podyplomowe z pedagogiki nauczycielskiej. Polecam wszystkim, a praktyki myślę, że są niezbędne by dokładnie przygotować się do pracy. Ja jestem zadowolona!
opinie 1-10

© Szczecin 1998-2018 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.