infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, sobota
23 czerwca 2018
imieniny: Albina, Wandy, Zenona

szczecin
WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA
Liczba przyjętych opinii: 5

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  marika B
status:  uczeń / student
dnia:  18.10.2010
Szkoła genialna! atmosfera super, szkola z klimatem:) wykładowcy mili, dbają o jakość nauczania ! nie ma czytania z ksiazki na zajeciach! można nauczyć sie praktycznych rzeczy a nie regułek na pamieć! polecam
autor:  Emilek
status:  uczeń / student
dnia:  17.06.2010
Bardzo dobra uczelnia !! Polecam wszystkim ktorzy chca miec dobry zawod w przyszłosci
autor:  butterflyyy88
status:  uczeń / student
dnia:  07.02.2010
W tym roku kończę szkołę i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Fakt - jak wszędzie trzeba się przyłożyć do niektórych przedmiotów ale naukę w tej szkole mogę uznać za "bezstresową" - każdy problem jest do rozwiązania a Panie w dziekanacie bardzo miłe :) polecam serdecznie!!! Szkoda tylko, że nie ma jeszcze studiów magisterskich... jak będą to na pewno się wybiorę :)
autor:  sofiks6
status:  uczeń / student
dnia:  04.12.2009
Szkoła w porządku, w dziekanacie można załatwić prawie wszystko od reki, nie trzeba biegać za wykładowcami. Są przedmioty, z których trzeba się bardziej przyłożyć, ale to chyba jak na każdej uczelni. Na zajęciach panuje bardzo mila atmosfera. I co najważniejsze czesne jest najniższe z wszystkich uczelni w szczecinie i nie trzeba płacić go z góry, można płacić na raty co miesiąc. Polecam :)
autor:  Iwonka
status:  uczeń / student
dnia:  01.12.2009
Naprawde fajna szkola, w dziekanacie mozna wszystko zalatwic od reki i co najwazniejsze nie trzeba biegac za wykladowcami. :) Fakt faktem sa przedmioty z ktorych trzeba sie bardziej przylozyc, ale tak jest chyba na kazdej uczelni. Generalnie na zajeciach panuje bardzo mila atmosfera. Zastanawia mnie tylko dlaczego juz nie ma specjalizacji Public relations?Szczerze uczelnia godna polecenia.
opinie 1-5

© Szczecin 1998-2018 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.