infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, piątek
22 listopada 2019
imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

szczecin
GERMANICA - CENTRUM EDUKACJI JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Liczba przyjętych opinii: 6

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  Fan Deutsch(a)
status:  uczeń / student
dnia:  21.04.2010
Szkoła jak najbardziej godna polecenia, a lekcje w niej są hmmmm... po prostu G e r m a n i c a - G enialne , E kscytujące, R ewelacyjne, M iodzio, A trakcyjne, N aturalne, I nteresujące, C ool, A mbitne. :) Tutaj nikt nikomu niczego nie każe, a pani Marta bardzo skutecznie okiełznała moją odporność na przyswajanie języka niemieckiego. ;) Po prostu wunderbar!
autor:  erysek
status:  uczeń / student
dnia:  19.04.2010
Długo szukałam odpowiedniej szkoły językowej, Germanica okazała się strzałem w dziesiątkę. Indywidualne podejście do ucznia, dobra organizacja czasu oraz miła atmosfera podczas zajęć to tylko niektóre zalety tej szkoły. Serdecznie polecam wszystkim pragnącym rozpocząć przygodę z językiem niemieckim, nieważne na jakim jej etapie są :)
autor:  Marysia
status:  uczeń / student
dnia:  15.04.2010
Gorąco polecam Germanice. Głównie za bardzo dobrą organizację zajęć, które zawsze są ciekawe i wypełnione do ostatnich minut. Uczę się u Pani Marty, która zawsze jest dobrze przygotowana do zajęć, jest bardzo sympatyczna i kompetentna. Na pewno nie jest to szkoła w której traci się czas a na zajęciach systematycznie spogląda się na zegarek. Pani Marta sporo wymaga, ale jak ktoś chce się uczyć to warto!!!
autor:  Asia
status:  uczeń / student
dnia:  09.04.2010
Wysoka jakość oraz skuteczność nauczania to niezaprzeczalne atuty Germaniki. Pani Lektor potrafi dotrzeć do każdego, nawet najbardziej opornego kursanta. Pełen profesjonalizm!
autor:  Monia
status:  uczeń / student
dnia:  02.04.2010
Nauka niemieckiego może stać się przyjemna głównie wtedy kiedy nauczyciel tworzy odpowiednią, sympatyczną i bezstresową atmosferę, a ten warunek jest w Germanice niezaprzeczalnie spełniony!:) Polecam!
autor:  tomek
status:  uczeń / student
dnia:  23.03.2010
Polecam Germanicę przede wszystkim za pełny profesjonalizm, indywidualne podejście oraz ciepłą i serdeczną atmosferę podczas zajęć. Do tej pory nauka języka niemieckiego nie była moją mocną stroną, a od kiedy zapisałem się na kurs do Germanici chodzę tam z przyjemnością i widzę duże postępy. Polecam!
opinie 1-6

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.