infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, niedziela
23 lutego 2020
imieniny: Damiana, Romana, Romany

szczecin
AUTO-MOBIL GRAŻYNA KAWKA-KAPLITA
Liczba przyjętych opinii: 21

   opinii
od młodszych od starszych


autor:  Laura
status:  uczeń / student
dnia:  10.11.2010
Świetna szkoła, godna polecenia! Teorie przeprowadziła Pani Grażyna w bardzo krótkim czasie, ale za to wszystko dokładnie, świetnie wytłumaczone! Jazdy rozpoczęłam zaraz po teorii, nic nie czekałam, godziny miałam dostosowane tak jak mi pasowało :) instruktorzy są świetni, atmosfera jest bardzo sympatyczna! :)) zawsze da się dogadać :) byłam świetnie przygotowana do egzaminu :) pozdrawiam :))
autor:  Tomasz
status:  inny
dnia:  09.11.2010
Polecam tę szkołę w 100%, gdyż instruktorzy przemaglują Cię tak, że zdasz za pierwszym razem-tak jak ja!!:-) Miła atmosfera, bezstresowa nauka-rewelacja!!
autor:  ptaq
status:  absolwent
dnia:  04.11.2010
Szkoła zacna, zdałem za pierwszym razem. Instruktorzy bardzo w porządku, wyrozumiali i ogólnie wszystko jest jak być powinno. Gorąco polecam
autor:  Elizka
status:  inny
dnia:  01.11.2010
Bardzo dobra szkoła:) Polecam wszystkim! Profesjonalna ekipa, szybko, sprawnie i elastycznie dopasowane zajęcia praktyczne. Instruktorzy są bardzo wyrozumiali i z ogromnym doświadczeniem, znający doskonale możliwe sytuacje egzaminacyjne. Miła i bardzo ciepła atmosfera, dzięki czemu zajęcia praktyczne przechodziłam bez stresu. Jeszcze raz wszystkim polecam :)))
autor:  Beatka
status:  absolwent
dnia:  22.09.2010
Zdałam za 1 razem! :) Szczerze polecam tę szkołę. I to nie tylko dlatego, że uczą tam profesjonaliści. I nie dlatego, że nauczyli mnie jeździć. Instruktorzy są przesympatyczni. A jak już się uczyć to lepiej w miłej atmosferze, prawda? Czas spędzony na nauce w mobil auto będę na pewno długo i pozytywnie wspominać. Mnie na kurs namówił mój przyjaciel, który też uczył się w tej szkole a obecnie pomyka własnym autkiem po szczecińskich drogach. Naprawdę bardzo się cieszę, że dałam się namówić. Dziękuję wszystkim instruktorom za fachowe nauczanie a zwłaszcza Marcinowi - mojemu instruktorowi prowadzącemu. Męczył mnie bardzo. Na początku było trochę nerwów. Nie raz cisnął po hamulcach ale później widziałam efekty :)
autor:  SEBEK
status:  absolwent
dnia:  21.08.2010
Dzięki tej szkole zdałem egzamin na kategorie B,która ma bardzo fachowych instruktorów do tego cierpliwych nawet na opornych uczniów (sam taki bylem),cały kurs przebiegał w milej atmosferze i ciekawie prowadzonej,przygotowali mnie bardzo dobrze do egzaminu,nie żałuje że wybrałem auto-mobil,dlatego polecam ta szkole !!!!! i pozdrawiam wszystkich instruktorów.
autor:  Krysia
status:  inny
dnia:  12.08.2010
Jestem bardzo zadowolona!Polecam serdecznie!!!!!!!!!!!!
autor:  Madzia
status:  absolwent
dnia:  10.08.2010
Szkola super instruktorzy przesympatyczni bardzo dobrze ucza zdalam za 1 razem egzamin:):) Polecam ta szkołe bo naprawde warto pojsc szybko mozna ukonczyc nauke jazdy milo i bez stresu:))
autor:  Ryszard
status:  inny
dnia:  04.08.2010
Bardzo polecam. Kurs odbyłem w błyskawicznym tempie, bardzo tanio, na sprawnych samochodach, pod kierunkiem fachowych instruktorów doskonale znających wymogi egzaminacyjne oraz najbardziej podchwytliwe pułapki drogowe w Szczecinie. Egzamin na prawo jazdy kategorii B zdałem za pierwszym podejściem. Pracownicy Auto-Mobil są sympatyczni, weseli, pomocni na każdym etapie nauki, punktualni, wyrozumiali. Jeszcze raz gorąco polecam.
autor:  ula
status:  absolwent
dnia:  27.07.2010
Super Szkoła! Nauka Jazdy w Mobil Auto. Miła atmosfera, zajęcia ciekawie prowadzone. Instruktorzy konkretni i wymagający, bardzo dużo mnie nauczyli. Nie mogłam lepiej trafić! Zdałam egzamin gorąco polecam!!!!!! Buziaczki dla wszystkich.
opinie 1-10

© Szczecin 1998-2020 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.