infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, środa
13 listopada 2019
imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

szczecin
AKCENT - SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
Liczba przyjętych opinii: 3

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  ela.kulma
status:  inny
dnia:  25.09.2010
Uczęszczałam na indywidualne lekcje języka ukraińskiego do Pani Magdy B., jestem już niemłoda i oczekiwania mam ogromne;-) Na lekcjach cały czas coś się działo, atmosfera wesoła, co zdecydowanie sprzyja nauce języka. Dużo rozmawiania, dużo nowych słówek i powiedzonek co lekcja. Z perspektywy osoby, która miała już styczność z innymi obcymi językami mogę powiedzieć, że to się sprawdza - ani raz nie bolał mnie brzuch przed pójściem na zajęcia co zdarzało mnie się notorycznie jak będąc dzieckiem chodziłam na pierwsze lekcje angielskiego. Szkoła znajduje się w nowym, ładnym budynku (i oczywiście w ładnej okolicy;-)) Jest w niej cicho co sprzyja skupieniu się na nauce języka. Reasumując: wielki plus - dużo rozmawiania, odrobinkę mniej pisania, odgrywanie przykladowych scenek, etc. Polecam tę szkołę, a w szczególności zajęcia u Pani Magdy - do wyboru angielski, rosyjski i ukraiński;-) w wersji skutecznej, miłej i relaksującej.
autor:  Jacenty
status:  uczeń / student
dnia:  27.01.2010
Szkoła jest naprawdę niezła! Pomijam to, że mieści się w nowym, bardzo ładnym budynku, że warunki są wprost komfortowe do nauki itp. Najważniejsi w szkole językowej są lektorzy, a ci w Akcencie na Słonecznym są po prostu świetni! Widać, że nie tylko potrafią uczyć, ale także bardzo to lubią, a to ważne. :) Szczerze polecam.
autor:  amber
status:  uczeń / student
dnia:  11.01.2010
Świetna szkoła! Uczę się w niej angielskiego, zajęcia mijają mi bardzo szybko, są urozmaicane różnymi sposobami nauki. Lektor nie kładzie nacisku wyłącznie na naukę wymowy, czy pisania, zajęcia uczą nas języka z każdej dziedziny. To mi się bardzo podoba na zajęciach.Chyba, że grupa ma szczególne trudności z jakąś z dziedzin wtedy kładziemy na nią nacisk, aby lepiej ją opanować. Zajęcia nie są drogie, odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach wieczornych (grupy dla dorosłych). Jestem bardzo zadowolona, z kursu! Mój brat uczy się w tej szkole hiszpańskiego dzięki temu mamy rabat, jako rodzeństwo!:) Szkoła jest nowym budynku, więc ładna i dobrze wyposażona. Bardzo polecam.
opinie 1-3

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.