infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, wtorek
19 lutego 2019
imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

szczecin
AUTO-SZKOŁA
Liczba przyjętych opinii: 30

   opinii
od młodszych od starszych


autor:  A.K.
status:  uczeń / student
dnia:  24.10.2010
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Szczecinie:) Pan Robert jest rewelacyjnym instruktorem i przesympatycznym facetem, przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale także uczy dobrej jazdy samochodem. Serdecznie polecamy i pozdrawiamy ekipę Auto-Szkoły:)
autor:  Green
status:  uczeń / student
dnia:  20.10.2010
Polecam tą szkołę !! Jeździłam z p. Krzysztofem - najlepszy instruktor jaki mógł mi się trafić. Pozdrawiam Panie Krzysztofie - jest pan niezastapiony!!!!
autor:  cola
status:  uczeń / student
dnia:  23.09.2010
witam auto szkoła jest najlepsza jezdziłem z panem krzysztofem super gość wszystko dobrze tłumaczy gdyby nie pachołek na placu to bym zdał za pierwszym razem ,ale to stres .zdałem za drugim bez problemu z taką wiedzą jaką otrzymałem od instruktorów udało sie i nie miałem żadnych problemów na mieście .Pozdrowionka dla całej ekipy auto szkoły
autor:  Agnieszka D
status:  uczeń / student
dnia:  26.08.2010
Wczoraj miałam pierwszy egzamin na prawo jazdy który zdałam!!!!!! A wszystko dzieki Panu Krzysiowi-najlepszemu instruktorowi pod słońcem! :) Dziękuję Panu za naukę, cierpliwość, poświęcenie (jazdy o 5:30 rano przed egzaminem...) oraz dobre słowo!!! :) Przyszli kursanci nie zastanawiajcie się Pan Krzysztof jest świetnym instruktorem, który świetnie tłumaczy a jazdy to czysta przyjemność, zero stresu, krzyku ;) 30 godzin minie nim się obejrzycie a wszystko dzieki dyspozycyjności instruktora ;) Auto szkoła - cóż mogę powiedziec miła atmosfera! Pani w biurze przesymapatyczna , teoria szybko i fachowo- tutaj podziekowania dla pana Roberta :) Jeszcze raz Panie Krzysiu dziekuję!! To Pana zasługa ! :)
autor:  niuska
status:  uczeń / student
dnia:  16.08.2010
Super szkoła, polecam wszystkim tym którzy chcą nauczyć się dobrze jeździc i zdac bezproblemowo.Super instruktorzy, mnie uczył Marcin zdalam za 1 razem dzięki i gorąco polecam :)
autor:  Kinga
status:  absolwent
dnia:  18.07.2010
Bardzo polecam! Profesjonalne podejście do nauki, szacunek do kursanta, duże zaangażowanie ze strony prowadzących. Jeśli miała bym polecić to tylko Auto Szkołę, jestem bardzo zadowolona i naprawdę Polecam!
autor:  ketikata
status:  absolwent
dnia:  07.06.2010
Szkoła godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona. Mila atmosfera, bardzo cierpliwi instruktorzy. Polecam z instruktorów Marcina, otwarty i sympatyczny, a przede wszystkim bardzo dobry nauczyciel. Zdałam egzamin bez problemów.
autor:  pietrek ;p
status:  inny
dnia:  10.05.2010
No,zdane A wszystko dzieki Panu Krzyskowi. Dziekuje bardzo za nerwy jakie Pan wlozyl i cierpliwosc w nauczeniu mnie jezdzic :) ... Polecam bardzo Auto - Szkole. Lepiej nie moglem trafic
autor:  agnieszka
status:  uczeń / student
dnia:  13.04.2010
Jeśli chcesz szybko, łatwo i przyjemnie zrobić prawo jazdy, gorąco polecam Auto-Szkołę. W tej szkole zawsze panuje miła i rodzinna atmosfera, wszystkim zależy na nauczeniu Ciebie jak jeździć. Instruktorzy zawsze są dyspozycyjni i profesjonalni. W szczególności polecam Pana Roberta, który dla swoich kursantów jest w stanie zrobić wszystko ( nawet jeździć 25 godz/ dobę :D ). Jest On świetnym instruktorem, wkłada całe serce w to co robi i oczywiście ma rezultaty :). Jazdy z Panem Robertem to nie tylko nauka, ale zabawa i "ciekawa wymiana znań" :P. Z niecierpliwością czeka się na każdą godzinę jazdy i nie chce się kończyć kursu. Gorąco pozdrawiam Pana Roberta, dzięki któremu zdałam egzamin ( za I-szym razem),dziękuje za cierpliwość w wsparcie w ciężkich momentach. Podziękowania również dla cioci Danusi ( Pani sekretarki), która zawsze służy pomocą.
autor:  Magdab
status:  absolwent
dnia:  07.04.2010
Ja jeździłam z panem Robertem i Łukaszem jak jeszcze pracowali dla innej firmy. Bardzo się cieszę z sukcesów Roberta i gratuluję serdecznie!!! Toż to na 100% najlepszy instruktor na świecie :) Polecam! Drugiej takiej szkoły nie znajdziecie! Pozdrawiam :)
opinie 1-10

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.