infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, niedziela
20 stycznia 2019
imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

szczecin
DOSKONALENIE I NAUKA JAZDY AUTO - STYL
Liczba przyjętych opinii: 13

   opinii
od młodszych od starszych


autor:  Cichy
status:  inny
dnia:  27.08.2010
Egzamin już za mną oczywiscie zdany za pierwszym razem na kat.D a to dzięki profesjonalnemu przekazaniu wiedzy i podejściu Pana Tadka do kursanta.Bardzo dziękuję za przygotowanie mnie do egzaminu,nie sądziłem że egzamin na autobus nie musi być tak trudny i stresujący jak to się wydaje.Podziękowania również dla Pawła i P.Tadka za przygotowanie mnie do kat.C,egzamin również zaliczony bezproblemowo.Dzięki szkole Auto Styl spełniłem swoje największe marzenie,tutaj instruktorzy naprawdę uczą w porównaniu do nie których szkół nauki jazdy gdzie jeżdzi się e-L-ką aby wyjeżdzić godziny a instruktorzy wyładowują swoje problemy na kursantów. Jeszczę raz dziękuję całej ekipie AutoStyl i pozdrawiam serdecznie.
autor:  Martucha
status:  uczeń / student
dnia:  01.02.2010
Gorąco polecam! fachowo, bez stresu i w przyjaznej atmosferze! oczywiście zdałam za 1 razem:D Szczególne podziękowania dla p.Zbyszka i Krzyśka!
autor:  Aguś
status:  absolwent
dnia:  29.01.2010
Gorąco polecam tą szkołę-jestem już po egzaminie, zdałam za pierwszym razem :D Chciałam bardzo podziękować p.Madzi, która super mnie przygotowała. Atmosfera w szkole bardzo rodzinna-zero stresu :) Polecam!!
autor:  Agnieszka
status:  absolwent
dnia:  26.12.2009
Ja jestem już po zdanym egzaminie państwowym. Zdałam za pierwszym razem i to dzięki Panu Darkowi Ł. Pan Darek jest mistrzem w swoim fachu, uczy rewelacyjnie, jest spokojny, nie krzyczy, zawsze wszystko wytłumaczy. Nauka z Nim to sama przyjemność. Panie Darku jeszcze raz bardzo dziękuję :)
autor:  Agnieszka
status:  uczeń / student
dnia:  18.09.2009
Jestem w trakcie kursu, wszystkim bardzo polecam tę szkołę ze względu na fachową naukę oraz bardzo miłą atmosferę. W szczególności polecam instruktora p. Darka Ł., który potrafi przekazać potrzebną wiedzę w łatwy sposób przy czym żartuje i jest wesoły co wpływa że stres znika.
autor:  TIB
status:  absolwent
dnia:  13.06.2009
super szkola polecam wszystkim,mila atmosfera i instruktorzy polecam wszystkim. podziekowania dla pana Pawla.
autor:  kijas
status:  absolwent
dnia:  12.06.2009
polecam polecam tą szkołe jazdy .fachowe podejscie do klienta i nauka .jak najbardziej polecam.pozdrawiam pawła i tadka
autor:  pawloo
status:  absolwent
dnia:  11.06.2009
super szkola wszystkim polecam,robilem tam kurs na kat. A i D. Zdalem za pierszym razem super instruktorzy szczegulne podziekowania dla pana Tadzia i Zbyszka.
autor:  lego
status:  inny
dnia:  11.06.2009
szkola miesci sie w dobrym miejscu,instruktorzy sa mili i naprawde umieja wytlumaczyc jak nie popelniac bledow. mila atmosfera,goraco polecam
autor:  Kati
status:  inny
dnia:  10.06.2009
Gorąco polecam tą szkolę,mili i profesjonalni instruktorzy , szkola jest niedroga.Szczegolnie goraco chcialabym pozdrowic pania Beatke , zdalam za drugim razem.Polecam....
opinie 1-10

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.