infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, poniedziałek
18 listopada 2019
imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

szczecin
WŁADCA JĘZYKÓW
Liczba przyjętych opinii: 5

   opinii
od młodszych od starszych
autor:  anulka
status:  uczeń / student
dnia:  28.03.2010
cóż za szkółka młodziutka, atrakcyjna a kadra jaka hoho. Jeśli tylko o tej szkole swym uszkiem słyszałeś to idź i się do niej zapisz a nie pożałujesz. Ja chodzę na angielski i jestem superancko zadowolona
autor:  Betty
status:  inny
dnia:  20.03.2010
Polecam szkole w 100%.Nauczanie przez humor i smiech,nie ma nic lepszego.Niesamowici lektorzy,zawsze sumiennie przygotowani,perfekcyjni,z poczuciem humoru.Lekcje w tej szkole to czysta przyjemnosc polaczona z efektami lepszej znajomosci jezyka.Polecam wszystkim,wystarczy sprobowac,a juz sie tam zostanie:-)))
autor:  eMila
status:  inny
dnia:  18.03.2010
Moje dziecko uczy sie tu angielskiego - nie trzeba go nawet zmuszac, żeby odrabiał zadania domowe. jestem bardzo zadowolna polecam
autor:  zadowolona
status:  uczeń / student
dnia:  02.11.2008
Super szkoła z profesjonalną kadrą :) Polecam każdemu, kto chciałby w przemiłej atmosferze nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego lub norweskiego. Naprawdę warto skorzystać z oferty tej szkoły. Polecam!
autor:  alumna;)
status:  inny
dnia:  02.11.2008
Witam! Szkoła młodziutka, ale pełna zapału i fantastycznej kadry. Zajęcia są prowadzone w atmosferze dobrej zabawy, nie są ani nudne ani sztywne. Lektorzy mają spore doświadczenie w nauczaniu metodą bezpośrednią i to widać. Pozdrawiam wszystkich lektorów, a w szczególności panów M ;)
opinie 1-5

© Szczecin 1998-2019 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.