infoludek.pl szczecin polskienglishdeutsch
Szczecin, niedziela
23 lutego 2020
imieniny: Damiana, Romana, Romany

szczecin
AKADEMIA RUCHU DROGOWEGO
Liczba przyjętych opinii: 37

   opinii
od młodszych od starszych


autor:  Kasia F
status:  uczeń / student
dnia:  10.11.2010
"Akademia Ruchu Drogowego", to szkoła która nie uczy jazdy "na pamięć", dzięki temu wiem,że po odebraniu prawa jazdy bez większego stresu będę mogła wyjechać "na miasto". Godziny które spędziłam z Panią Bożenką, ucząc się jeżdzić wspominać będę zawsze bardzo mile. Jeszcze raz bardzo diękuje Pani Bożence za cierpliwość i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Szkołe polecam w 100%.
autor:  Magda
status:  inny
dnia:  29.09.2010
Akademia Ruchu Drogowego w Szczecinie to najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie, zaczynając prawo jazdy w innej szkole nie wiedziałam, że wiedza która wcześniej zdobyłam była znikoma i w żaden sposób przygotowała mnie do egzaminu na prawo jazdy. Praktyczna wiedzę w całości zdobyłam w Akademii dzięki Pani Bożenie i Panu Markowi mogę teraz powiedzieć, że będę dobrym kierowca. Akademia uczy kursantów fachowo i bezstresowo, nie dajcie się nabrać na słynne i duże szkoły jazdy, podejdą do was systemowo i nie potraktują was indywidualnie. Gorąco polecam Akademie dla wszystkich kursantów, którzy chcą jeździć w przyszłości kulturalnie i bezpiecznie.
autor:  anusiak
status:  uczeń / student
dnia:  27.07.2010
Pragnę wyrazić z głębi serca płynącą wdzięczność za doskonałe przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy. Dzięki fachowości i kompetencjom Pani Bożenki przygotowała mnie do egzaminu w sposób nie stresowy i bardzo profesjonalny. Jej bardzo celne uwagi sprawiły, że skorygowałam pewne błędy i zwróciłam uwagę na kilka ważnych niuansów, które dopomogły mi w idealnym zdaniu egzaminu praktycznego. Jej wewnętrzny spokój i poświecenie dla mnie tyle czasu znamionuje człowieka o wielkim sercu. Bardzo serdecznie raz jeszcze dziękuję za wyrozumiałość i życzę wszelkiej pomyślności w dalszej pracy.
autor:  mała
status:  inny
dnia:  02.06.2010
A ja właśnie wczoraj zdałam egzamin!!!! :) Zaczynałam naukę jazdy w innej szkole i bardzo tego żałuję, teraz jestem przekonana, że gdybym od razu uczyła się w Akademii - egzamin zdałabym za pierwszym razem :) A tak zmarnowałam prawie rok czasu :( Szczególnie polecam Panią Bożenkę - bardzo miłą osobę, która przede wszystkim nie nauczyła mnie jazdy "na pamięć". Pani Bożenka bardzo dobrze tłumaczy, a każda godzina jazdy z nią przebiega w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam wszystkim tylko ARD.
autor:  Ewelina
status:  uczeń / student
dnia:  03.04.2010
"Akademia Ruchu Drogowego" to szkoła która naprawdę uczy ! Żałuję że od razu nie zaczęłam tam kursu ale za to jestem dowodem na to że Pani Bożenka w 4h potrafi nauczyć o wiele więcej niż inni instruktorzy w 50h !!! Dzięki Pani Bożence zdałam i nauczyłam się jeździć. Inne szkoły tylko zdzierają z ludzi kasę i o to im chodzi a tutaj... no po prostu rewelacja! Nie wciskają dziwnych "patentów" byleby zdać bo co z tego że komuś uda się fartem jak po odebraniu prawa jazdy nie potrafią się odnaleźć na drodze. Serdecznie i gorąco polecam bo naprawdę warto !!!
autor:  Kierowca
status:  absolwent
dnia:  31.03.2010
Serdecznie polecam Akademię Ruchu Drogowego! Pani Bożenka jest znakomitym instruktorem! Jazda z Nią to sama przyjemność. Zero stresu, zero nerwów. Życzę każdemu zajęć z tak znakomitym instruktorem!!!
autor:  Krzynio
status:  absolwent
dnia:  28.03.2010
Bardzo gorąco polecam Akademię. Profesjonalne przygotowanie do egzaminu, ale co ważniejsze bardzo praktyczne i fachowe porady odnośnie jazdy samochodem na co dzień. Po ciężkiej pracy włożonej podczas kursu nie ma możliwości nie zdania egzaminu. Ja jestem tego chodzącym przykładem :) Zdałem za pierwszym razem, choć z jazdą samochodem miałem do czynienia tylko podczas kursu, świadczy to o bardzo dobrym przygotowaniu mnie do jazdy przez Panią Bożenkę.
autor:  Aldona
status:  uczeń / student
dnia:  24.03.2010
I kto zdał egzamin za pierwszym razem? :) A wszystko dzięki Pani Bożence, która naprawdę nauczyła mnie jeździć. Za kilka dni odbieram prawko i wiem, że ruszę "na miasto" bez obaw, bo dzięki świetnemu instruktorowi żadne ronda i krzyżówki nie są mi straszne.
autor:  m.
status:  absolwent
dnia:  05.12.2009
Akademia Ruch drogowego z każdego zrobi kierowcę. Trafiłam tu z innej szkoły, więc mam porównanie. Profesjonalizm z jakim prowadzone są zajęcia pozwala nie tylko szybko zdać egzamin państwowy, mnie udało się za pierwszym razem, ale co ważniejsze w ogóle czuć się bezpiecznie na drodze. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, co znacznie poprawia komfort jazdy. polecam. Naprawdę warto.
autor:  Jarek
status:  absolwent
dnia:  26.11.2009
Rewelacyjna Szkoła i Prowadzący , profesionalinie i indywidualnie podchodza do każdego ! Dziekuje Pani Bożeno :)
opinie 1-10

© Szczecin 1998-2020 InterArt Studio
Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.