Portal / O Nas


Co to jest infoludek.pl?

Ponad 0,5 miliona unikalnych użytkowników (potencjalnych klientów) co miesiąc.

Nasi użytkownicy to przede wszystkim osoby z wyższym wykształceniem, posiadające rodzinę, pracujące na stanowisku specjalisty lub prowadzące działalność gospodarczą.

Infoludek.pl wystartował w 1998r. Jest najstarszym i najpopularniejszym portalem informacyjnym w Szczecinie i zachodniopomorskim.

Od stycznia 2013 został uruchomiony serwis dedykowany dla Zielonej Góry i regionu lubuskiego. Pracujemy także nad serwisem dla Berlina i Brandenburgii.

Założycielem portalu jest dr Janusz Kozłowski.

Operatorem portalu jest firma InterVista sp. z o.o.

Pojęcie infoludek jest neologizmem wymyślonym specjalnie na potrzeby nazwania portalu informacyjnego dla ludzi ery informacji. Infoludek jest złożeniem dwóch słów: info od słowa informacja i ludek od słowa człowieczek. Można by nas zatem nazywać info - człowieczkiem ;). Nazwa brzmi może nieco filuternie (bajkowo) ale jesteśmy jak najbardziej poważnym portalem.

Bieżąca aktualizacja portalu, oraz dążenie do współtworzenia portalu przez jego odbiorców - czyli także przez Was, zapewnia jego dynamiczny rozwój. Zależy nam na tym abyście współtworzyli zawartość portalu poprzez dodawanie własnych opinii. Jesteśmy także otwarci na krytykę służącą dalszemu rozwojowi serwisu Infoludek.pl. Cieszymy się, gdy stajecie się częstymi gośćmi na naszych stronach. Jest to dla nas sygnał, że nasz serwis jest potrzebny.

Co jest główną działalnością portalu infoludek.pl

Jesteśmy niezależnym portalem. Nasza działalność opera się na trzech filarach.

Pierwszy obszar naszego działania to aktualny i popularny serwis kulturalny. Jesteśmy Patronem internetowym wszystkich najważniejszych wydarzeń w Szczecinie (np. Piknik nad Odrą) , Świnoujściu (np. Karuzela Cooltury), Kołobrzegu (np. Sensacyjne Lato Filmów), Zielonej Górze (np. Polska noc Kabaretowa) i innych miastach.

Drugi, bardzo popularny obszar działalności to ogłoszenia w internecie. Dzięki tysiącom ogłoszeń o pracy, nieruchomościach, stancjach, usługach itd. każdego dnia tysiące osób, dzięki informacjom zawartym w ogłoszeniach, nawiązuje ze sobą kontakt.

Trzeci obszar to reklama w internecie (bardzo skuteczna i tania biorąc pod uwagę liczbę wizyt na stronach portalu Infoludek.pl - nawet 100 tysięcy dziennie).

Reklama

Pytania o możliwość zamieszczenia reklamy poprosimy kierować do Biura Reklamy reklama@infoludek.pl

Patronaty

Pytania o patronat nad wydarzeniami prosimy kierować na adres promocja@infoludek.pl

Zapraszamy do kontaktu poprzez środki komunikacji zdalnej (internet, telefon).

Biuro w Szczecinie znajduje się w budynku przy ul. Żubrów 3

Biuro w Zielonej Górze mieści się przy ul. Chmielna 34/21

Pracujemy w dniach Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00